Dom o Zielonych Progach to, można powiedzieć, ogólnopolski zespół, ponieważ jego członkowie pochodzą z różnych zakątków kraju. Poznali się w górach i miłość do wspólnego muzykowania i gór sprawiły, że zawiązali zespół i od kilku lat występują z powodzeniem na scenach największych festiwali studenckich i turystycznych w Polsce.
Zespół istnieje od 2000 roku (oficjalnie od YAPA 2001, gdzie debiutowali) i choć jego skład się zmieniał, trzon pozostał ten sam. Obecnie zespół tworzą: Basia Mendyk, Wojtek Szymański, Mieszko Stanisławski, Marcin Skaba, Daniel Madej i Bartosz 'Pelton' Zalewski.
Utwory Domu to najczęściej piosenki autorskie Wojtka Szymańskiego, jak też utwory do wierszy Jerzego Harasymowicza, Wojciecha Belona, Adama Ziemianina, Tomasza Borkowskiego i innych poetów.
Zespół charakteryzuje dynamika i radość wykonywania utworów, które można usłyszeć na płytach zespołu i pięciu częściach płyt „W górach jest wszystko co kocham”

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

brak wpisów na forum tego wykonawcy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Prześlij swoją opinię

Napisz do nas i podziel się swoimi uwagami lub sugestiami.
Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

wpisz wiadomość

podpis
adres e-mail

tylko jeśli chcesz otrzymać odpowiedź.

Wspomóż Wywrotę

Jeśli podoba ci się to, co robimy – wspomóż naszą działalność:
kwota:
Twoje wsparcie finansowe pozwoli nam na rozwój serwisu. Usługa realizowana jest przez serwis dotpay.pl obsługujący wszystkie popularne metody płatności.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło
współpraca