the last shadow puppets - teksty piosenek
The Last Shadow Puppets to projekt angielskich muzyków Alexa Turnera (Arctic Monkeys) i Milesa Kane'a (The Rascals) istniejący od roku 2007
W zespole udziela się też muzyk i producent (znany z albumu Klaxons "Myths of the Near Future"), James Ford.
W 2008 r. ukazała się pierwsza płyta, "The Age of the Understatement", oraz promujący ją singiel pod tym samym tytułem. Kolejnymi singlami były: "Standing Next To Me" i "My Mistakes Were Made For You".
Zespół w swojej twórczości inspiruje się brytyjskim rokiem lat 60-tych. Muzyka The Last Shadow Puppets to kolejny dowód na to, że Sheffield to bardzo silny ośrodek brytyjskiego rocka.
Projekt, który miał być tylko jednorazowym, przyjacielskim wydarzeniem, okazał się dużym sukcesem, więc jego twórcy nie zamierzają poprzestać na jednej płycie. Miles Kane zapowiada, że wspólnie z Alexem Turnerem nagrają drugi krążek The Last Shadow Puppets.
Wprawdzie nie nastąpi to w ekspresowym tempie, ale na pewno się wydarzy. Na razie panowie skupiają się na swoich macierzystych zespołach - Alex Turner nagrywa trzecią płytę z Arctic Monkeys a Miles Kane drugą z The Rascals.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło