All Time Low - teksty piosenek
All Time Low grają żywiołowego pop-punka. Kiedy pisze się biografię, zazwyczaj zaczyna się od samego początku. Lecz w tym przypadku nie miałoby to celu. Za dużo zmian nazwy zespołu, zmian członków itp. W takim razie musimy się przenieść do roku 2003, kiedy wschodzący zespół, All Time Low zaczynał grywać w Baltimorskich klubach. Pięciu członków zespołu, Rian Dawson grający na perkusji, Chris Cortilello na basie, TJ Ihle na gitarze i robiący za chórki i Jack Barakat także grający na gitarze. Skład skompletował Alex Gaskarth. Miesiące mijały. W zespole zaszła znacząca różnica w liczbie pokładanego wysiłku na członkach co doprowadziło do zachwiania ich przyjaźni. Chris i TJ zdecydowali się odejść dla dobra zespołu. Od tego czasu zupełnie nic się nie działo. Jednakże jak feniks powstaje ze swoich popiołów, All Time Low było przeznaczone odrodzić się na nowo. W zespole pojawił się Zack Merrick. Zack doskonale dopełniał zespół. Nawiązała się więź pomiędzy chłopakami, dzięki czemu muzyka stała się jeszcze lepsza. Z myślą o stworzeniu pełnego, wspaniałego brzemienia, Alex mocno naciągnął swoje 6 strun – I w ten właśnie sposób powstał All Time Low, który teraz znamy. O przyszłości zespołu możemy powiedzieć tylko jedno: All Time Low otworzy sobie drogę do wielu serc fanów i będzie rockować ile się da!

Pod koniec marca, zespół wszedł do studia, by rozpocząć nagrywanie czwartego i wydanego po raz pierwszy albumu przez Interscope Records.

Zespół nagrał piosenkę do filmu Karyn Kusama "Zabójcze Ciało" - "Toxic Valentine" oraz do Alicji w Krainie Czarów, "Painting Flowers".

Aktualni członkowie:
Alexander William Gaskarth - wokal/gitara
Jack Bassam Barakat - gitara/chórki
Zachary Steven Merrick - bass/chórki
Robert Rian Dawson - perkusja

Dyskografia:
Albumy studyjne:
* The Party Scene(2005)
* So Wrong, It's Right (2007)
* Nothing Personal (2009)
EP:
* The Three Words to Remember in Dealing with the End (2004)
* Put Up or Shut Up (2006)
* Live from MySpace Secret Shows (2009)
Single:
* Circles (2005)
* The Girl's a Straight-Up Hustler (2006)
* Coffee Shop Soundtrack (2006)
* Six Feet Under the Stars (2007)
* Dear Maria, Count Me In (2008)
* Poppin' Champagne (2008)
* Weightless (2009)
* Damned If I Do Ya (Damned If I Don't) - (2009)
* Too Much (2009)
* Lost in Stereo (2010)

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło