Są dwie kapele o tej samej nazwie:

1) Kapela powstała w roku 1995 w zakopanem. od początku nastawiona na granie hardcore/punk. W późniejszym okresie z przewaga hardcore. zaczęły powstawać pierwsze nagrania i serie koncertów co zaowocowało nagraniem demo w roku 1997. lata późniejsze to serie koncertów po całej Polsce wspólnie z czołowymi kapelami sceny hardcore. w roku 2005 została nagrana płyta z 12 kawałkami "my sweet vengeance" miała ona zostać wydana w shing.rec. jednak po serii niewywiązywania sie obietnic wydawniczych do wydania nie doszło. Dyskografia: 1997 - Kickback demo 2000 - Dissapointment demo 2001 - Blindstabb demo 2005 - My Sweet Vengeance
http://www.myspace.com/blindsideh8

2)Blindside – zespół rockowy ze Szwecji, założony w 1994 roku. Przed założeniem zespołu wszyscy czterej członkowie bardzo dobrze znali się. Debiutancką płytę wydali w 1997 roku. Wyprodukował ją Howard Benson z P.O.D. Mimo że byli porównywani do wielu szwedzkich zespołów, przetarli sobie drogę do USA i zaczęli koncertować tam i w Europie.

Członkowie:
Christian Lindskog - wokal
Simon Grenehed - gitara
Tomas Näslund - gitara basowa
Marcus Dahlström - perkusja


User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło