20 lat Wywroty
Candy Girl - czyli Barbara Hetmańska, polska wokalistka wykonująca pop. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie współpracę z najpopularniejszymi producentami klubowymi w kraju. Począwszy od znanych duetów DJ-skich, jak Alchemist Project czy East Clubbers, do bardziej "klubowych" jak WET FINGERS.
Z formacją Wet Fingers nagrała singiel "Shake that ass". Poźniej do rozgłośni radiowych trafił utwór "Wszystko, czego dziś chcę" - cover utworu z lat 80-tych, pierwotnie śpiewany przez Izabelę Trojanowską. Nowoczesna wersja nawiązuje brzmieniem do najmodniejszej stylistyki w muzyce pop, jak i klubowej. Dodatkowe remiksy singla (a jest ich 6) wykonali m.in. Alchemist Project, Dj Silver z duetu East Clubbers, WET FINGERS, czy Glamour DJS.

Choć Candy Girl, na rynku muzycznym jest dopiero od początku 2008 roku, już w tej chwili ma podpisany kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, a jej utwory były prezentowane na targach muzycznych w Amsterdamie i Midem. Nawiązała także współpracę z brytyjskim duetem producentów Riff & Rays (odpowiadają za produkcję singla "Work" dla Master At Work). Owocem tej współpracy będzie w niedalekiej przyszłości singiel na rynek brytyjski i amerykański.

W czasie jej występów na pewno nie brakuje utworów tanecznych, kultowych, takich jak, legendarny utwór "Last Night a DJ Saved My Life". W czasie występów pojawiają się także wszystkie nagrane do tej pory utwory, zarówno z polskimi producentami klubowymi, jak i premierowe.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło