Zespół DROSSEL powstał wiosną 2002. z inicjatywy dwójki braci Tomasza Drossel (instr. klawiszowe – vokal) i Krzysztofa Drossel ( instr. perkusyjne-vokal) z czasem do zespołu dołączyła, już dziś żona Tomka, Magda Drossel (vokal).

Pochodza z małej miejscowości o nazwie Pelplin w województwie Pomorskim. Pierwotnie nazwa zespołu brzmiała BRACIA DROSSEL od nazwiska założycieli zespołu i pod tą nazwą zespół istniał do lata roku 2007 i nagrał trzy płyty DEMO z coverami znanych i lubianych artystów polskich .Dzięki tym płytom zespół zyskał dużą popularnośc jak również zainteresowanie ze strony młodzieży w różnych klubach i dyskotekach.

Zespół w swoim dorobku ma również kilka występów za granicą. Od lata 2007 roku zespół zmienił nazwę na DROSSEL i od razu rozpoczął pracę nad pierwszymi debiutanckimi utworami., które ukazały się na składance DISCO POLO NEW HITS vol. 2,3 i 4 i cieszą się wielkim zainteresowaniem. Zespół posiada w swym dorobku wiele udanych koncertów i imprez na świeżym powietrzu. Posiadaja własny transport oraz sprzęt oświetleniowy i nagłaśniający, którym spokojnie obsłuża imprezy plenerowe. Gramja również na koncertach, dyskotekach oraz imprezach prywatnych.

Darmowe utwory mogą zostać pobrane z ich oficjalnej strony, www.braciadrossel.pl.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło