20 lat Wywroty
Ewelina Lisowska - teksty piosenek
Ewelina urodziła się 23 sierpnia 1991 roku.
Subtelna, skromna, fenomenalna - tak podsumowali Ewelinę Lisowską jurorzy Mam Talent i X-Factora. Jak sama przyznaje, jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Już jako mała dziewczynka skutecznie szlifowała swoje umiejętności wokalne, biorąc udział w różnego rodzaju konkursach muzycznych, odnosząc w nich liczne sukcesy. W 2007 roku, występując ze swoim zespołem Nurth na Seven Festival w Węgorzewie, zdobyła nagrodę Indywidualności Konkursu Głównego. Oprócz śpiewu, Ewelina uczyła się również gry na keyboardzie oraz gitarze klasycznej. W 2009 roku ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Mimo młodego wieku, Ewelina zdobywała doświadczenie na wielu scenach polskich i zagranicznych.

W 2011 roku wzięła udział w programie Mam Talent, gdzie nie doceniono talentu, który niewątpliwie posiada. Udowodniła, że jest dobra w kolejnym talent-show, X Factor. Już podczas pierwszego etapu zachwyciła jurorów wykonaniem piosenki "E.T" z repertuaru Katy Perry. Potem szło już tylko lepiej, bez problemu pokonywała dalsze etapy programu, aż w końcu doszła do finałów gdzie razem z mentorką, Tatianą Okupnik zachwycały interpretacjami popularnych piosenek, przygoda Evelynn z programem skończyła się dopiero w półfinale, gdzie ostatecznie przegrała z zespołem wokalnym, The Chance. Aktualnie pracuje nad debiutancką EP, gdzie znajdą się utwory w języku angielskim. 10 lipca 2012 roku solowe utwory Lisowskiej będzie można pobrać na Muzodajnia.pl, a tydzień później EPka trafi do dobrych sklepów muzycznych. Premiera pierwszego longplay'a przewidziana jest na jesień tego roku.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło