Feel - teksty piosenek
Feel – polski zespół, pop-rockowy, założony w Katowicach w maju 2005 roku, pod nazwą Q2, a następnie przemianowana na Q3, później na Kupicha Band i w końcu na Feel.

W 2007 roku zespół otrzymał nagrody Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festival 2007, gdzie rywalizował z takimi wykonawcami jak: Emmanuel Moire, Sophie Ellis-Bextor, Monrose, The Cloud Room, Thierry Amiel i September.

26 października tego samego roku ukazał się debiutancki album grupy Feel.

W roku 2008 zespół otrzymał 4 nominacje do Fryderyków, jednak wygrał tylko w kategorii nowa twarz fonografii (zwycięzca wybierany poprzez głosowanie sms).

Tego samego roku na 45. KFPP w Opolu zespół został nominowany w czterech kategoriach z czego w dwóch kategoriach wygrał - Płyta roku (30 tys. głosów) i Zespół roku (35 tys. głosów). Dodatkowo otrzymał też superjedynkę w kategorii Super występ za wykonanie na żywo piosenki "Jak anioła głos".

Ostatnio w internecie pojawił się ich najnowszy singiel pt. "Pokonaj siebie". Planowana jest również reedycja debiutanckiego albumu, na którym właśnie ma się znaleźć utwór Pokonaj siebie, oraz wiele innych ciekawostek m.in. teledyski zespołu, bądź nowe wersje znanych przebojów.

Obecny skład zespołu

* Piotr Kupicha – wokal, gitara
* Łukasz Kożuch – keyboard
* Michał Nowak – gitara basowa
* Michał Opaliński – perkusja

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło