20 lat Wywroty
Flaw - teksty piosenek
Flaw powstał w 1996 roku, a jego założycielami byli Chris Volz oraz Jason Daunt. Daunt, girzysta, umieścił ogłoszenie w gazecie, szukając wokalisty, który móglby wraz z nim stworzyć solidne fundamenty nowego zespołu. Tym wokalistą okazał się być właśnie Volz. Panowie szybko rozpoczęli próby. W 1997 roku do grupy dołączył Ryan Jurhs, a wkrótce po tym fakcie formacja nagrała swoja pierwszą płytę demo. Płyta spotkala się z bardzo przychylnym przyjęciem, które przyczyniło się do tego, że zespół zaczął supportować takie kapele jak chociażby Fear Factory ! Kolejne dema: "Flaw" z 1998 roku oraz "Drama EP" z 2000 roku przyczyniły się do pozyskania jeszcze większej liczby słuchaczy a zespół na stałe zagościł w rozgłośniach radiowych.

W 1999 roku do zespołu dołączył Lance Arny, drugi gitarzysta.W 2001 roku zespół nagrał swoj pierwszy album "Through The Eyes", a jego producentami byli Larabee i Bottrill. Krążek promowały klipy "Payback" oraz "Whole".

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

rss

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło