20 lat Wywroty
Fort Minor to amerykańska grupa muzyczna wykonująca . Powstała z inicjatywy Mike'a Shinody (Linkin Park) przy współpracy z zespołem Styles of Beyond.

Mike po raz pierwszy o Fort Minor wspomniał w 2004 roku podczas trasy koncertowej Projekt Revolution i pracy nad Collision Course. Znudzony stylem Linkin Park i z tęsknoty za czystym hip-hopem postanowił wydać płytę solo. Oficjalnie jednak o pracach nad The Rising Tied i o powstaniu zespołu powiedział w czerwcu 2005 roku. 24 października powstał klub Fort Minor Militia wzorowany na Linkin Park Underground. Przed wydaniem The Rising Tied wydano single Petrified, Remember The Name i The Petrified/Remember The Name EP, a także demo The Rising Tied Album Sampler (wydane wyłącznie dla zarejestrowanych w Fort Minor Street Team) i The Rising Tied Mixtape: We Major (wydany za darmo w internecie), który zawiera zarówno utwory, których na The Rising Tied nie ma, jak i przeróbki istniejących albumów. 22 listopada zespół wydał płytę The Rising Tied. Niedawno Mike wraz z Linkin Park ukończył prace nad albumem Minutes to Midnight, jednak nie udzielał się na niej zbytnio jako wokalista, czy raper. Usłyszeć go można w hip-hopowym kawałku "Hands held high", energicznym "Bleed It Out" oraz balladzie "In Between". Piosenka bonusowa "No Roads Left" z tej płyty również śpiewana jest w całości przez niego. W pozostałej części udzielał się instrumentalnie (Gitara, Keyboard).
Skład:
· Mike Shinoda
· Black Thought
· Common
· Kenna
· Lupe Fiasco
· John Legend
· Styles of Beyond
· Holly Brook


User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło