HOLLYWOOD UNDEAD - teksty piosenek
Hollywood Undead to 6 zamaskowanych kolesi z LA. Ich muzyka jest inspirowana od Hip-Hopu przez Punk aż po Death Metal.
Zaczynali dość zwyczajnie - jak każda kapela - dwóch kumpli (J-Dog i Tha Producer) postanowiło urozmaicić swoje dotychczas szare życie. Powoli do składu doszło 5 innych członków. Gdy już mieli sporawy skład, zaczęli się zastanawiać w jakim kierunku pójdą. Na początku chcieli grać hardcore (wszyscy członkowie zespołu grali kiedyś w core'owych bandach i są utalentowani instrumentalnie i wokalnie), lecz jednogłośnie stwierdzili, że kapel HC i MC jest zdecydowanie za dużo, więc zabrali się za drugi gatunek, który kochają - rap. Ale nie zwykły rap. Tutaj można wyraźnie usłyszeć różne inspiracje hardcorem, punkiem, metalem. W prawie każdym kawałku słychać gitarę Charliego Scene'a.
Chłopaki zdobyli niesamowitą popularność odkąd się pojawili na MySpace. Ich muzyka była darmowa, w żadnym wypadku komercyjna. Ich kawałki były ściągane ponad 1000 razy dziennie przez co Hollywood Undead wbił się w TOP 3 artystów muzycznych na MySpace. Nagrali jeden, niskobudżetowy, ale klimatyczny klip "No.5" i rozpoczęli koncertowanie w LA i bliższych rejonach. Po paru tygodniach od nakręcenia klipu - Shady Jeff odszedł z zespołu. W 2006 wydali jeszcze kilka kawałków, lecz nagle nastała cisza jeśli chodzi o nich. Już wielu się bało, że odejście Shady'ego spowoduje rozpad zespołu, lecz chłopacy zamknęli się w studio i nagrali płytę "Swan Songs", która wydana została 2 września 2008 roku. Płyta otrzymała status złotej.

W roku 2010, z zespołu odszedł Deuce (dawny Tha Producer), jednak szczegóły tej sytuacji nie są znane, gdyż sam zespół nie poinformował o tym wydarzeniu. Deuce został zastąpiony przez Daniela Murillo, byłego członka zespołu Lorene Drive.

W sierpniu 2010, Deuce nagrał utwór pt. "Story of a snitch". Tekst dissuje Hollywood Undead i mówi o odejściu Deuce'a jego oczami.

Hollywood Undead oficjalnie przyjęli Daniela Murillo do zespołu i w styczniu 2011 ukazali na oficjalnej stronie teaser nowej płyty, która ma ukazać się w marcu 2011, "American Tragedy" oraz zdjęcia nowych masek. Ukazały się też dwa single promujące nową płytę - "Hear Me Now" oraz "Been to Hell".

Obecni członkowie zespołu:
Jordan Terrell (Charlie Scene)
Jorel Decker (J-Dog)
Matthew St. Claire (Da Kurlzz)
Dylan Alvarez (Funny Man)
George Ragan (Johnny 3 Tears)
Daniel Murillo (Danny)

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło