Jarosław Wasik - czyli mężczyzna o pięknym, wyjątkowym głosie. Z wykształcenia aktor i wokalista. Ukończył Wydział Wokalny Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Opolskim. Wykonuje On poezje śpiewaną. Nagrał trzy płyty: "FABRYKA NASTROJÓW", "ZIELONY Z NIEBIESKIM" oraz "NASTROJE". Jego dwa bardzo popularne utwory to właśnie "Nastroję (Wspólne bicie serc)" i "Po prostu pragnę" - zostały One nagrane na płytach z serii "Kraina Łagodności" - tam właśnie znajduje się najlepsza poezja śpiewana. Również bardzo wpadającymi utworami w ucho są "Moknę pod oknem" i "Gonimy świt".
Utwor "Zielony z niebieskim" został wykorzystany na płycie "POMARAŃCZA" , a utwór "Posłanie dla nadwrażliwych" na płycie "CYTRYNA". Jarosław Wasik lubi też przeprowadzać wywiady, ponieważ interesuje się dziennikarstwem - efekty można zobaczyć na stronie: http://www.jaroslawwasik.pl/index.php?id=28.
Jarek na wiosne tego roku ma wydać nową płytę. Czekamy z Niecierpliwością!

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło