Jonas brothers

88 tekstów piosenek
Jonas brothers - teksty piosenek
Jonas Brothers to amerykański zespół softrockowy pochodzący z Wyckoff, New Jersey. Składa się z trzech braci Kevina, Joe i Nicka Jonasów. Wydali cztery albumy – It's About Time w 2006, Jonas Brothers w 2007, A Little Bit Longer w 2008 i Lines, Vines and Trying Times w 2009.

W sierpniu 2004 roku wytwórnia Columbia Records dowiedziała się o piosence Nicka. Podpisał kontrakt z wytwórnią i wydał singiel "Dear God". Kolejny singiel, "Joy To The World (A Christmas Prayer)" (nagrany solo), był wydany 16 listopada. Kolejnym projektem miała być solowa płyta Nicolasa wydana w grudniu, ale została przesunięta. W rezultacie ukazała się tylko w serii limitowanej. Nick, wraz z braćmi Kevinem i Joe, napisali kilka innych piosenek na płytę.

Na początku 2005 roku, nowy prezes wytwórni Columbia Records wysłuchał płyty Nicka. Płyta nie przypadła mu do gustu, jednak był pod wrażeniem jego głosu. Po spotkaniu z Nickiem i wysłuchaniu piosenki "Please Be Mine" napisanej i zagranej z braćmi, Columbia Records zdecydowała się podpisać kontrakt z trzema braćmi.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło