Kastracja powstała na przełomie 1991/1992 roku.

W czteroosobowym składzie: Jędrek voc., Mały git, Darek bas, Rudy dr. wydali swoje pierwsze nagrania: "Nie będzie powrotu" (ABC Tapes), 1993, "Kto zastrzelił dezertera" (Tylko Pank), 1994. Wówczas sporo koncertowali zaliczając m.in. występ na małej scenie w Jarocinie`94. W 1995 roku Darka na basie zastępuje Kaszka, po czym powstaje kolejny materiał "Mijający czas" (Tylko Pank). W przeciągu następnego roku zespół się powoli rozsypuje i kilkoma koncertami w 1996 roku kończy pierwszy okres swojej działalności.

Przez 6 długich lat kompletnie nic się nie dzieje, aż do 2002 roku kiedy to decydują się ponownie spróbować swych sił tym razem w nieco innej odsłonie. Po 1,5 roku nagrywają nowy materiał „Nie będziemy tacy…”, (Jimmy Jazz Records), który wychodzi w 2004 roku tym razem już na CD. Latem 2005 roku nagrywają kolejny materiał, który jednak oprócz jednego numeru wydanego w Olifant Rec. na składance "Muzyka ulicy muzyka dla mas v.2" nie został do tej pory wydany.
Jesienią 2005 roku Mały wyjeżdża do UK, co powoduje kolejne pól roku przerwy w graniu. W maju 2006 dołącza Katiap z The Trinkers i zespół ponownie zaczyna koncertować.

Oficjalna strona zespołu - http://kastracja.czechian.net/
Strona na myspace.com - http://www.myspace.com/kastracja


User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło