Kate Alexa - teksty piosenek
Kate Alexa Gudinski urodziła się 2 marca 1988 roku w Melbourne w Australii. Jest australijską piosenkarką pop i córką producenta Michael'a Gudinski'ego AM. Kate pierwszy raz pojawiła się wykonując w 2004 roku piosenkę Always There, która pojawiła sie na Kanale Siódmym w serii Home & Away. Drugi singiel - My Day Will Come - cieszył się mniejszą popularnością, ale jako support Backstreet Boys podczas ich trasy po Australii, trzeci singiel Kate All I Hear trafił prosto na ARIA top ten i utrzymywał się w pierwszej dwudziestce przez 8 tygodni.

Kariera Kate zaczęła się kiedy miała 13 lat i napisała pierwszą piosenkę. W 2004 roku nagrała ścieżkę dźwiękową do Home & Away podczas trwania Igrzysk Olimpijskich. Dzięki temu Alexa zyskała więcej zainteresowanych jej muzyką. W 2005 roku Kate ukończyła szkołę średnią, kiedy wypuściła drugi singiel My Day Will Come. Niestety piosenka uplasowała się na 30. miejscu. Po ukończeniu szkoły, Alexa stwierdziła, że muzyka to jest to co chce robić do końca życia. Na 18. urodziny w 2006 roku Kate wypuściła swój trzeci singiel All I Hear. Piosenka znalazła się na 9. miejscu Australian ARIA Singles Chart. 23 września 2006 roku ukazał się debiutancki krążek Alexy Broken & Beautiful i opisywał jej przemyślenia o życiu.

W 2007 roku Kate napisała piosenki i nagrała ścieżkę dźwiękową to telwizyjnej serii H2O: Wystarczy Kropla sezon drugi (H2O Just Add Water Soundtrack), który pojawił się w Australii 10 września 2007. Na swoją nową płytę, Alexa poleciała do USA by tam nagrać nowy materiał. Tam współpracowała z producentką Molly Meldrum i amerykańskim wokalistą Baby Bash'em, aby zrobić cover piosenki Teardrops zespołu Womack & Womack, który jest pierwszym singlem drugiego albumu Alexy, który miał się ukazać w 2008 roku, niestety plan wydania nowej płyty przeniesiono na 2009.

W lutym i marcu 2008, Kate jest supportem Cyndi Lauper na jej trasie po Australii.

W 2009 roku Kate otworzyła swoją strone internetową. Wg nowych informacji w 2010 roku ma ukazać sie jej druga płyta, prawdopodobnie będzie nosić nazwę "Addict". Narazie Kate zbiera materiał na płytę.Rok póxniej plotke o tytule albumu zdementowano, natomiast Kate potwierdziła, że na początku 2011 wyda kolejny singiel.

15 lutego 2011 ukazał się nowy singiel Kate - Infatuation, który ma być zapowiedzią nadchodzącego rugiego już albumu piosenkarki.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

rss

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło