Kristinia DeBarge - (ur. 8 marca 1990) jest amerykańską piosenkarką pop i R&B. Jej ojciec, James DeBarge, był członkiem-założycielem R & B grupy DeBarge w 1980 r.

Dzieciństwo

Jej ojciec jest pochodzenia afroamerykańskiego, a jej matka pochodzi z Puerto Rico. DeBarge śpiew rozpoczęła, gdy miała 3 lata. Gdy miała 12 lat, jej ojciec zabrał ją do studia nagrań. Pracowali aż do 4 nad ranem nad nagraniem duetu. W wieku 13. lat była po raz pierwszy wprowadzona do narodu. Latem 2003 roku była zawodniczką na American Idol spinoff, American Juniors. DeBarge robiła postępy w rundzie dwudziestu docierając do Półfinału konkursu. Brała udział w pierwszej grupie dziesięciu półfinalistów i zaśpiewała piosenkę "Reflection" z filmu Disneya Mulan. Jednak nie była jednym z pięciu do postępu z tej grupy do końcowej dziesiątki. Mając 14. lat, DeBarge została wprowadzona do Kenneth "Babyface" Edmonds. Pracowała z nią pięć lat, a na dzień przed jej 19-stymi urodzinami, podpisała do nowego podziału Island Def Jam Records założony przez Edmonds i Jeff Burroughs nazwie Sodapop Muzyka. Dorastała w Pasadena w Kalifornii i uczęszczała do South Pasadena Highschool.

Kariera

Pierwszy utwór DeBarge to "Goodbye". Utwór próbek Para's 1969 hit "Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye". Jej album będzie wydany przez Sodapop Muzyka i Island Records. Wiele utworów zostało napisanych i wyprodukowanych przez Babyface. Mówi się, że Jordania Omley i Ryan z OneRepublic mieli również swój udział w pisaniu tekstów. Jej debiutancki album Exposed ma być wydany 28 lipca.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło