Małolat właściwie Michał Kapliński - raper z warszawskiego Ursynowa, brat Pezeta.

W 1998 wygrał konkurs Super MC, w którym główną nagrodą był występ na składance Hiphopowy raport z osiedla w najlepszym wykonaniu. Na płycie pojawił się utwór Małolata Miłość braterska, nagrany wspólnie z Płomieniem 81. Później Małolat występował na dwóch pierwszych płytach Płomienia 81, a także na obu częściach Kompilacji O$ki. W 2000 roku razem z Pezetem, Dizkretem (Stare Miasto) i Ciechem (Szybki Szmal) założył zespół L'ekipa. W 2001 po rozpadzie L'ekipy Małolat z Ciechem założyli zespół Żądło, który rozpoczął prace nad płytą, do której wydania jednak nie doszło. W 2003 Małolat rozpoczął nagrywanie wspólnej płyty z Ajronem. Płyta ukazała się na początku 2005 roku i nosiła tytuł W pogoni za lepszej jakości życiem. Po jej wydaniu Małolat trafił do Aresztu Śledczego pod zarzutem posiadania i handlu narkotykami.

Po wyjściu z Aresztu śledczego pracuje nad nową płytą. Wystąpił gościnnie w kawałku "Kochać Życie" na płycie WWO - Witam Was W Rzeczywistości oraz w kawałku "W klub idziemy" wspólnie z bratem - Pezetem, Mesem, oraz z raperem Ero występującym w składzie JWP, Polnoc Centrum Poludnie oraz Bez Cenzury.
Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło