Nevada Tan - teksty piosenek
Nevada Tan - to niemiecka nu-metalowa grupa, powstała w 2007 roku w Hamburgu, obecnie znana pod nazwą Panik. W skład Nevady Tan wchodzili: Timo Sonnenschein (wokal, rap), Frank „Franky” Ziegler (wokal), David Bonk (gitara, pianino), Christian „Linke” Linke (gitara basowa), Jan Werner (DJ) oraz Juri Schewe (perkusja). Prawdziwa kariera Nevada Tan rozpoczęła się w 2007 roku w kwietniu, gdy grupa wydała swój debiutancki album „Niemand Hört Dich” (Nikt Cię nie słyszy), który z miejsca wskoczył na 8 miejsce na liście najlepiej sprzedających sie płyt w Niemczech.
Nevada Tan ma na koncie złotą płytę w Rosji za sprzedaż ponad 300.000 płyt w tym kraju, oraz platynową płytę, którą otrzymali od swojej wytwórni płytowej Universal za ogólną ilość sprzedanych egzemplarzy debiutanckiego albumu.
W 2008 roku po rozprawie w sądzie i rozstaniem z managmentem, chłopcy powrócili do swojej starej nazwy, której używali jeszcze w 2006 roku - Panik.

Pod nazwą Nevada Tan zespół wydał:
Albumy:
"Niemand hört dich" (20 kwietnia 2007)
Single:
"Revolution" (20 marca 2007)
"Vorbei" (8 czerwca 2007)
"Neustart" (24 sierpnia 2007)
"Wegweiser" (styczeń 2008)
DVD:
"Niemand hört dich - Live" (28 września 2007)

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło