Niemiecki girlsband tworzący muzykę pop, powstały w programie telewizyjnym Popstars, w 2000 roku.

Wokalistki spotkały się przy nagrywaniu programu telewizyjnego "Popstars". Na drodze eliminacji w czasie programu, z 5 tysięcy dziewcząt wybrano 31, które wyjechały na specjalne warsztaty na Majorkę. Tam nastąpiła kolejna selekcja i tak została piątka: Vanessa, Sandy, Lucy, Nadja i Jessica. Na oczach milionów widzów dziewczyny od podstaw przygotowywały się do podboju rynków muzycznych. I udało się. Piosenka "Daylight In Your Eyes" stała się hitem w wielu krajach na naszym kontynencie.
Singiel ten po 2 dniach sprzedaży w Niemczech stał się Złotą Płytą. Niebawem ukazał debiutancki album zespołu zatytułowany "Elle'ments" (kwiecień 2001). Zarówno single ("Daylight In Your Eyes", "There Must Be An Angel") jak i longplay cieszyły się ogromną popularnością w prawie całej Europie i zajmowały pierwsze miejsca zestawień. Wielki sukces "Daylight..." zaowocował także zdobyciem 3. miejsca na liście Eurochart Hot 100 Singles magazynu "Music & Media".

W roku 2002 zespół No Angels powrócił z nowym albumem - "Now... Us", który ukazał się w lipcu. Jest to płyta, która w założeniu miała być odejściem od szablonowego popu, na rzecz nieco bardziej ambitnej muzyki, z wpływami soulu, wzbogaconej o ballady. Dziewczyny same skomponowały kilka utworów, między innymi "Shield Against My Sorrow", "Stay", "Come Bake", "Goodbye" i "Something About Us". Ten ostatni ukazał się na pierwszym singlu promującym wydawnictwo.

"Pure" - trzeci album w dorobku grupy ukazał się we wrześniu 2003 roku. Dziewczyny przygotowały 13 utworów, w tym cztery, w których poszczególne członkinie No Angels śpiewają solo. Na singlach ukazały się kompozycje "No Angel", "Someday" oraz cover przeboju "Venus".

W kwietniu 2007 roku ukazał się czwarty studyjny album zespołu, zatytułowany "Destiny". Na pierwszym singlu, pilotującym to wydawnictwo znalazła się piosenka "Goodbye To Yesterday".

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło