Pokój Z Widokiem Na Wojnę, zespół, który tworzy Koras (ZIP Skład, Zipera) i Juras (WSP). Ich pierwszy numer pod szyldem PZWNW mogliśmy usłyszeć w 2006 roku w kawałku "Zwiastun", gdzie DJ Deszczu Strugi promował swój mixtape. W 2010 roku, nakładem Prosto Label, światło dzienne ujrzała ich pierwsza płyta "2010", która została świetnie przyjęta przez środowisko hip-hopowe. Rok później, zespół poszedł za ciosem i wydał kolejną płytę "Droga wojownika", gdzie Juras był nieformalnym liderem albumu, przelewając na krążek swoje wszystkie wspomnienia, przemyślenia i zwierzenia jako nastoletni chłopak.

W 2014 roku, został wydany trzeci album zatytułowany "Grawitacja", gdzie tym razem Koras przejął inicjatywę na płycie i postanowił także "wylać" swoje przemyślenia i zdania na temat współczesnego świata, a także podejścia młodych ludzi we współczesnych czasach.

Wszystkie dotychczasowe albumy zostały wydane w Prosto Label, natomiast ciekawostką jest fakt, że zespół miał także tworzyć Sokół, jednak w 2007 roku postanowił nagrać z Ponem pierwszy album (ostatecznie nagrali 3) i jedynie swój udział zakończył na gościnnych dogrywkach. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło