20 lat Wywroty
Q-BASS - lider największego odkrycia roku 2000 i początku 2001. Współtwórca największych przebojów wszystkich dyskotek w Polsce przełomu wieków (RĘCE DO GÓRY, NOCNA JAZDA). Zdecydowany no.1 na POLISH DANCE CHART przez wiele tygodni. Czy potrzeba lepszej recenzji? Z pewnością można stwierdzić, iż byłoby o taką bardzo trudno.
MP PROJECT - prawdziwy szturm na top w branży muzycznej rozpoczęli singlem "TYLKO TAŃCZ" na początku 2001 roku. Utwór ten był jednym z najczęściej odtwarzanych w wielu stacjach radiowych . Dotarł również do pierwszej 10-tki POLISH DANCE CHART. Dobra passę kontynuowali drugim utworem "JA WIEM", który do teraz jest chętnie grany w radiach i chętnie sięgają po niego dj`e. Ich utwory pełne są dynamizmu i przesiąknięte tak bardzo popularnymi obecnie latynowskimi brzmieniami.
Co możemy uzyskać, jeżeli połączymy twórczość tak zdolnych artystów? Czystą eksplozję.
Po dwóch bardzo udanych płytach , potocznie mówiąc kopalniach przebojów, przyszedł czas na podsumowanie tak udanej trzyletniej twórczości. I dlatego też na rynek wchodzi płyta zawierająca tylko przeboje, przy których bawią się setki ludzi na cotygodniowych koncertach grupy. Tak, tak to nie żart, jest to jedna z nielicznych formacji w Polsce, która ma zarezerwowane terminy dwa koncerty w tygodniu do końca roku!!! W takim przypadku nie trzeba żadnych słów - ich muzyka przemawia sama i co najważniejsze trafia do ludzi, którzy chcą ich słuchać, bawić razem z nimi.
Promocję tego albumu rozpoczęliśmy na początku lipca singlem "DO GÓRY D**Y!!!", który łączy sprawdzone już elementy z pierwszych hitów z reefami stosowanymi przez najlepszych twórców muzyki klubowej. Mocny beat, swingujace elementy w zwrotce i przepiękna melodia w refrenie oraz co jest normalne dla Q-BASS`a trochę ostry ale doskonały tekst, sprawią że utwór ten powtórzy sukces jego poprzednich kompozycji.
Ale jak na przodujących producentów przystało wprowadzają coś nowego. Druga zwrotka to prawdziwy popis Moniki, która daje się poznać jako znakomity - raper!!! Proszę uwierzyć - niesamowite wrażenie. No ale to dopiero początek bo prawdziwe apogeum osiągniemy słuchając nowej wersji utworu NOCNA JAZDA 2002. I jeszcze jedno oprócz znanych i lubianych dodatkowo jeden premierowy utwór - IMPREZA.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło