Tila Tequila a tak naprawdę Tila Nguyen, urodziła się 24 października 1981 roku w Singapurze. Kilka lat później wraz z rodziną przeniosła się do Houston w Texasie. Jej kariera rozpoczęła się od profilu w Myspace, potem wszystko potoczyło się dosyć szybko. Liczne sesje fotograficzne dla takich pism jak Playboy czy Maxim, kilka piosenek i teledysków, liczne dosyć odważne filmiki w internecie, setki stron zakładanych przez fanów, udziały w filmach (Chuck i Larry - Państwo Młodzi, mały epizodzik), własne marki takie jak Tila Poker i Tila Casino.

Aktualnie zakończyła swoje TV Show - A Shot At Love With Tila Tequila, który miał premierę 9 października na MTV oraz drugą część z premierą 22 kwietnia 2008 roku. W programie tym 16 facetów i 16 kobiet( w drugiej części 15 mężczyzn i 15 kobiet ) walczy o serce Tili. Tak! Dokładnie - 16(lub 15) kobiet. Tila otwarcie przyznaje że jest biseksualna.

Amerykańska modelka i piosenkarka zamieszkałą w West Hollywood, California. Znana jest głównie ze swojej strony MySpace (była najbardziej popularna w kwietniu 2006).

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło