Trzeci Wymiar - teksty piosenek
Trzeci Wymiar to polska grupa Hip-hopowa, która powstała w 1999 roku w Wałbrzychu z inicjatywy Nullo i Szada.

Wszystko zaczęło się od wydanego w latach 1999/2000 pierwszego nielegala w Wałbrzychu pod tytułem "Poetikanonim - od zawsze tu byłem"

W roku 2000 ukazała się solowa płytka Nulla pt. "Wszystko rymowane słowem".

W końcu w 2003 roku świat ujrzał pierwszy legal Trzeciego Wymiaru zatytułowany "Cztery pory rapu". Płyta spotkała się ze słabymi opiniami wśród odbiorców lecz odniosła sukces komercyjny. Po roku wydana została dwupłytowa edycja specjalna.

Drugą płytą (wydaną w 2006r.) jest krążek zatytułowany "Inni niż wszyscy". Produkcja nie jest utrzymana w podobnym klimacie co poprzednia między innymi dzięki czemu została bardzo dobrze przyjęta przez odbiorców.

W 2009 roku ukazał trzeci studyjny album - Złodzieje Czasu. Za produkcję odpowiedzialni są DJ Creon oraz DJ Kut-O. Album zawiera dwa krążki, każdy z nich zawiera po 12 utworów. Płytę promują teledyski do utworów Bezpowrotnie oraz Złap za broń.

Obecny skład:
* Dj Splash / Dj SPH
* Szad (Michał Baryła)
* Null (Patrycjusz Kochanowski)
* Pork (Krzysztof Borkusz)

Trzeci Wymiar jest również znany jako jeden z najszybciej rapujących squadów w kraju,czyli prezentują styl takich raperów jak Flipmode, Twista, Outkast bądź Busta Rhymes.User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło