Zespół VEXEL powstał w 1994 roku z inicjatywy Andrzeja Krawca i Ireneusza Majewskiego.
Debiutancka płyta grupy - "Wierzysz, wierzysz" - ukazała się we wrześniu 1998 roku. Pochodzące z niej utwory zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów stacji telewizyjnych i radiowych.
Rok 2002 przyniósł kolejny materiał pt. "Stop stop". Z tej płyty pochodzą: - tytułowy "Stop stop", "Znów jesteśmy sami", "Męski świat".
Mamy nadzieję, że nasze utwory zadowolą nawet najwybredniejszych koneserów polskiej muzyki rozrywkowej.
Nowe brzmienia i wyjątkowy charakter utworów sprawia, że są one coraz lepsze i naprawdę warto je mieć w swoich domowych płytotekach.

Zespół VEXEL = dobra zabawa, czego doświadczyć można na licznych koncertach i festynach z ich udziałem które ściągają tłumy.
Na scenie chłopakom towarzyszą dwie przesympatyczne tancerki - Magda i Edyta, a na imprezach okolicznościowych wokalistka - Beata.

Disco polo przeżywa renesans, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów i potencjalnych słuchaczy, po długiej ciszy medialnej, zespół z impetem wraca na scenę i do studia.

Współpracują z prężnym aranżerem Dj Shmaichi który wprowadził nowe brzmienie do piosenek.

Nowy skład, nowy image, nowa szata graficzna strony i... nowa płyta, której zwiastunami są piosenki "Nasze serca " , "Impreza " , "Uwierz", "Gorące piękne ciała", "Pierwszy twój" oraz cover "Serce moje chce biec" zespołu Magnum.

Muzyka powinna łączyć a nie dzielić, toteż główną dewizą zespołu VEXEL jest to aby każdy mógł znaleźć w ich utworach coś dla siebie. I taka właśnie jest ta płyta - przebojowa, po trosze dansowa po trosze melancholijna, elektryzująca i zachęcająca swym brzmieniem do wizyt na koncertach.

VEXEL zapewnia również niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju obsługę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych (wesel, komunii, rocznic, 18 - stek, itp.), bali i bankietów oraz festynów i happeningów.
Przygotowani jesteśmy również i z pełną otwartością podchodzimy do indywidualnych potrzeb naszego Klienta, nawet tych najbardziej szalonych i wymarzonych, dzięki czemu impreza prowadzona przez nasz zespół ma niepowtarzalny urok i klimat i z całą pewnością na długo pozostaje w pamięci gości, a wspomnienia z niej przywoływane poprawiają nastrój i wywołują radosny uśmiech na ich twarzach.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło