Życiografia - teksty piosenek
Życiografia - Prosto Z Południa [2006]

Kolejna domowa produkcja jak sam tytuł informuje z południa - materiał nagrany w "Cieslik Studio" i wyprodukowany przez Fat'e. Na bitach zapodaje Mc Grafik oraz kilku zaproszonych czyli Rymik, Guziol i BSN. 14 - scie tracków w tym intro i outro a brzmienie raczej surowe i sentymentalne. Bity są interesujące i mają swój klimat - wiadomo jak jest ciężko na domowych warunkach dlatego wyczuwam dobrą robote :). Mamy tutaj trochę gangsterki o której cały czas mowa na płycie ale nie tylko rzecz jasna tematy zachaczają również o mały relaks jak w tracku "chillout" i jest to jeden z lepszych na płycie - dobry bicik i fajnie zapodane rymy. Dalej coś o polityce tutaj przykładem utwór "wpadki" - płytka jest różnorodna ale nie posiada raczej jakiejś szczególnej perełki która zabiła by swoim przekazem i brzmieniem. Zaraz po intro mamy utwór "od nas dla was" i ten początkowo robi wrażenie choc styl nawijki moim zdaniem nie wychodzi ponad przecientną co nie znaczy, że jest kiepski i do dupy poprostu wyczuwam czasami zagubienie na bicie. Wystarczy jednak docenic prace autorów płytki jak sami rymują o tym w tracku "doceń to" - oczywiście każdy ma inne spojrzenie na rap i nie każdy musi doceniac wszystko - pragne dodac że refreny są tutaj w jak najlepszej formie - mają w sobie siłe i bujają. Mamy tutaj trochę luzu i trochę wkurwienia a w tekscie obie kategorie znajdują swoje miejsce na bicie tak jak i na tej płycie znalazły. Ogólnie warto odsłuchac i poznac podziemny rap z Siemianowic Śląskich i odebrac ten album na swój sposób ja osobiście uważam, że skoro raper Grafik nawija o "manii rapowania i dobrego wykonania" to napewno to pójdzie w coraz lepszą strone i tez tego mu życze - bo każdy kto jara się tym co robi powinien się rozwijac i powinien dostac taką szanse.

Opis płyty:
Oficjalnie Życiografia istnieje od 2004.Inne kawałki były nagrywane w tak zwanym bezcelu ,wiec na zadnej płycie ich nie usłyszecie!
*Zarymował [mc Grafik] wraz z gośćmi
*Wyprodukował [Fat'e]
*Na płycie znajduje się Bonusowy Utwór-"Opis Akcji"_nr13
*Zrealizowane w "Cieslik Studio"-domowe studio nagrań:]
Tracklista:
1. Intro - (Muzyka.Fat'e)
2. Od Nas Dla Was - (Muzyka.Fat'e)
3. Chillout - (Muzyka.Fat'e)
4. Jesteśmy z Wami ft.Rymik - (Muzyka.Fat'e)
5. Sprostaj Temu Sam cz.2 - (Muzyka.Fat'e)
6. Nasze Rymy - (Muzyka.Fat'e)
7. Szczęście - (Muzyka.Fat'e)
8. Wpadki - (Muzyka.Fat'e)
9. Kto Kto - (Muzyka.Fat'e)
10. Incydent - (Muzyka.Fat'e)
11. 100% ft Guziol & BSN - (Muzyka.Fat'e)
12. Doceń to - (Muzyka.Fat'e)
13. BONUS: - Opis Akcji-[zródło internet]
14. Outro - (Muzyka.Fat'e)
Pokuj Polskiemu Podziemia jest coraz Lepeij McMarrcvs

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
rozwiń opis

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło